Pazarlama gurusu Kotler Aralık’ta İstanbul’da

Pazarlamanın ABC'sini yazan Philip Kotler başta olmak üzere yurt dışı ve içinden pazarlamanın önemli isimlerinin katılımıyla; World Marketing Summit İstanbul 2018 etkinliği, İstanbul Ticaret Odası ev sahipliğinde, 4 Aralık 2018 Salı günü Haliç Kongre Merkezi'nde Türk iş dünyası ile buluşacak.

Pazarlama gurusu Kotler Aralık’ta İstanbul’da

Etkinlikte Kotler’in yanı sıra İTO Başkanı Şekip Avdagiç, Prof.Dr.Moran Cerf, Prof.Dr.Luiz Moutinho, Prof.Dr.Marc Oliver Opresnik, Prof.Dr.Dominique M.Hanssens, Prof.Dr.İlber Ortaylı, Levent Çakıroğlu, Dr.Şeref Oğuz, Dr.Fahim Kibria ve Ömer Şengüler de konuşmacılar arasında yer alıyor.

İTO Başkanı Şekip Avdagiç etkinliğin amacını “World Marketing Summit'i ticaretimizin ilerlemesi ve gelişimine katkı sunması amacıyla İstanbul'da ağırlıyoruz. Ticaretin en önemli hammaddesi olan markanın; planlanması, projelendirilmesi, üretimi, pazarlanması, pazara arzı, değeri, değerlenmesi konularında dünyanın önemli otoritelerinin görüşlerini müktesebatımıza katacağız, görüşlerini dinleyecek, dünya pazarları ile ilgili sorularımıza cevap arayacağız. Pazarlamanın Zirvesi'ni İstanbul'da düzenlerken hedefimiz; İstanbul ve ticaret dünyamızın dünya pazarlarındaki avantajının pekiştirilmesidir. İşi ekonomi, pazar, pazarlama, marka ve ticaret olanları bu önemli etkinliğe katılmaya davet ediyorum” şeklinde ifade ediyor.

YORUM EKLE
YORUMLAR
SALAH ABDULGADER
SALAH ABDULGADER - 1 yıl Önce

kolay gelsin
nasıl kayıt edilebilmektedir?

Ekonomi Gazetesi
Ekonomi Gazetesi @SALAH ABDULGADER - 1 yıl Önce

Merhaba,
Organizasyonun sitesine http://wms.istanbul/ adresinden ulaşabilirsiniz. Site içerisinde Online Başvuru bölümü bulunmaktadır.

SIRADAKİ HABER

banner49