Turizmde Körfez ülkelerinin Bursa'ya olan ilgisi artıyor

Turizmde Körfez ülkelerinin Bursa'ya olan ilgisi artıyor
Körfez ülkelerinden gelip Bursa’da çeşitli temaslarda bulunan heyet, bu ziyaretleri kapsamında Bursa’daki seyahat acentalarının temsilcileriyle de bir araya geldi.

Körfez ülkelerinden gelen heyet ile Bursa’daki seyahat acentalarının buluşması Gold Majest Hotel’de gerçekleştirildi.Buluşmanın ardından değerlendirmelerde bulunan Ortadoğu Turizm ve Seyahat Acentaları Derneği (OTSAD) Bursa Temsilcisi ve aynı zamanda Plaza Turizm Genel Müdürü Serdal Can şunları söyledi:

“OTSAD olarak Körfez ülkelerinden gelen misafirlerimizi Bursa’da ağırlamaktan dolayı mutlu olduk. Misafirlerimize, Bursa’da bulundukları süre zarfında şehrimizin tüm değerleriyle ilgili bilgi paylaşma imkanı elde ettik. Körfez ülkelerinde yaşayanların Bursa’ya karşı yoğun ilgileri bulunuyor. İnanıyoruz ve görüyoruz ki, önümüzdeki aylarda Körfez ülkelerinden ağırlayacağımız konuklarımızın sayısı giderek artacak. Biz seyahat acentaları ve özellikle Ortadoğu ülkelerine yönelik çalışma yapanlar olarak gerekli hazırlığımızı tamamlıyoruz.”Birkaç gündür Bursa’da bulunan ve Bursa Valiliği tarafından turizm haftası kapsamında düzenlenen etkinliğe katılan Körfez ülkeleri heyetinde yer alan turizm sektörü temsilcileri de, Bursa’nın turizm imkanlarına hayran kaldıklarını söylediler.
Güncelleme Tarihi: 24 Nisan 2017, 11:14
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner49