Özhan Gönüllüleri yaşlıları unutmadı

Özhan Gönüllüleri yaşlıları unutmadı
Özhan Gönüllüler Topluluğu Yaşlılar Haftası dolayısıyla Bursa Büyükşehir Belediyesi Huzurevi'ni ziyarette bulundu. Düzenlenen etkinlikte yaşlılar keyifli bir gece yaşadı.

Tamamı Özhan Marketler Zinciri çalışanlarından oluşan Özhan Gönüllüler Topluluğu, sosyal sorumluluk projelerine hızla devam ediyor.Özhan Gönüllüleri bu defa Huzurevinde yaşayan yaşlıların mutluluğu için keyifli bir gece düzenledi.

Düzenlenen gecede sahne alan Dostlar Gezeği şarkılarıyla unutulmaz saatler yaşattı. Özhan Gönüllüleri yanlarında getirdikleri ikramları ve hediyeleri sunarken yaşlılarla tek tek ilgilendi. Gönüllülerle birlikte Özhan Marketler Zinciri Genel Müdürü İbrahim Özhan da etkinlikteydi. Özhan, Huzurevi sakinleriyle bol bol sohbet etme fırsatı buldu. Renkli görüntülerin oluştuğu etkinliğe mutluluk hakimdi.İbrahim Özhan, "Böyle güzel bir gecede olmaktan dolayı çok mutluyuz. Özhan Gönüllüler Topluluğu adına bizi kabul ettikleri için Huzurevi sakinlerine teşekkür ederim. Sosyal sorumluluklarımızın farkındayız, üzerimize düşen görevlerimizi yerine getirmek için çalışmalarımıza hızla devam ediyoruz'' diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 27 Mart 2017, 12:24
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner65

banner57