MİLİM Ağız ve Diş Sağlığı Poliklinik Ankara'dan sonra Bursa'da

MİLİM Ağız ve Diş Sağlığı Poliklinik Ankara'dan sonra Bursa'da
MİLİM Ağız ve Diş Polikliniği ikinci şubesini Ankara’dan sonra Bursa’da açtı. Törende kliniğin açılış kurdelesini, Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik, Bursa Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Şükrü Köse ve Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey kesti.

Kuruculuğunu Dr. Dt. Berkin Öztürk, Dr. Dt. Direnç Ulaşan, Dt. İsmail Özkısaoğlu’nun yaptığı MİLİM Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği, ikinci şubesini Ankara’dan sonra Bursa’nın Nilüfer İlçesi Fatih Sultan Mehmet Bulvarı’nda açtı. Hastalarına diş eti hastalıkları, diş estetiği, protez, ortodonti, cerrahi ve çocuk diş hekimliği alanlarında uzman seviyesinde hizmet verecek olan kliniğin açılış törenine Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik, Bursa Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Şükrü Köse ve çok sayıda vatandaş katıldı. Açılışta kısa bir konuşma yapan Bakan Faruk Çelik, öncelikle hayırlı uğurlu olsun dileklerinde bulunarak, “Hepinizin bildiği gibi sağlık her şeyin başında gelmekte. Sağlık denildiği zaman ağırlıklı olarak hastaneler akla gelir, eczane gelir. Geçmişte vatandaşımızın sağlık ve ilaç ulaşımına en kolay şekilde ulaşması için reform üzerine reform yapan bir bakan olarak, bugün ağız ve diş sağlığı merkezini açmaktan büyük memnuniyet duyuyorum. Ağız ve diş aslında sağlığın temeli çocuklarımıza kazandıracağımız temel alışkanlıklardan. Burayı hizmete kazandıran hekim arkadaşlarımıza başarılar diliyorum” diye konuştu.

IMG_0552

Ankara’dan sonra Bursa’da ikinci şubesini hizmete sokan Milim Ağız ve Diş Polikliniğinin açılış kurdelesini Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik, Bursa Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Şükrü Köse ve Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey, kesti. Açılışın ardından Bakan Çelik, Milim Ağız ve Diş Polikliniğini inceledi.

IMG_0465
Güncelleme Tarihi: 02 Mayıs 2016, 11:54
YORUM EKLE

banner65

banner57