'Meslekte profesyonel standartlar geliştirilecek'

'Meslekte profesyonel standartlar geliştirilecek'
BHİD Yönetim Kurulu Başkanı Bedirhan Bozali, “Halkla ilişkiler mesleğinde profesyonel standartları geliştirmek, halkla ilişkilerin bir yönetim bilimi olarak kabul edilmesi de hedeflerimiz arasında olacak” dedi.

Bursa Halkla İlişkiler Derneği’nin geleneksel iftar yemeği geçtiğimiz günlerde Doburca Çubuklu Restoran’da gerçekleştirildi. Bursa’nın önde gelen dernek başkanları, sanayici ve iş adamları, basın mensupları ve üyelerin yoğun katılım gösterdiği iftar yemeğinde üye alım töreni de gerçekleştirildi.
1 - Kopya
İstanbul’da yaşanan terör olayını kınayarak konuşmasına başlayan BHİD Yönetim Kurulu Başkanı Bedirhan Bozali, BHİD’in bugünlere gelmesinde katkıları bulunan geçmiş dönem başkan ve yönetim kurulu üyelerine teşekkürlerini iletti. 2017 yılının dernek için önemli bir yıl olduğunu hatırlatan Bozali, “ Önümüzdeki yıl BHİD’in 25. Yılını kutlarken, HİÇ Ödülleri’nin de 5.’sini sahipleri ile buluşturacağız. Bu iki önemli organizasyonu, çeyrek asırlık bir maziye ulaşan derneğimize yakışır bir şekilde gerçekleştirmek için şimdiden kollarımızı sıvadık” dedi.
Bursa’nın ekonomik anlamda ülkenin önde gelen illerinden birisi olduğunu ifade eden Başkan Bozali, “Güçlü kurum ve kuruluşları barındıran böylesine güçlü bir kentin, iletişim profesyonellerine ihtiyacı da günden güne artacak. BHİD Yönetim Kurulu olarak; hayata geçireceğimiz projelerle mesleğimize daha fazla itibar kazandırma gayreti içinde olacağız. Halkla ilişkiler mesleğinde profesyonel standartları geliştirmek, halkla ilişkilerin bir yönetim bilimi olarak kabul edilmesi de hedeflerimiz arasında olacak” diye konuştu.

2 - Kopya

Başkan Bedirhan Bozali’nin konuşmasının ardından BPR İletişim Danışmanlığı Cüneyt Alkış, Eker Süt Ürünleri Emre Deniz Yazgan, Yeşilova Holding Faruk Yıldız, More Enstitü Gizem Gülizar Gür, Matlı Aş. Melek İbiş, Hayat Hastanesi Mihriban Ürkmez, Bursagaz Seda Şen, Line TV Sevim Cümen Tan, BPR İletişim Danışmanlığı Suat Kılınç, Gönlüferah Hotel Türkay Terzioğlu, Zafer Plaza Zeynur Körosman bireysel, Beymekan Restaurant Organizasyon Güneş Seydem, Zeno Hilal Doğru, haberinadresi.com Mehmet Ali Balkan da kurumsal olarak üyelik rozetlerini taktı. Gecenin sonunda Ödüllü Şef Ömür Akkor son kitabını imzaladı.

5

Geceye Bursa Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Üyesi İlker Duran, TOBB Bursa Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Nurcan Özdemir, TOBB Bursa Genç Girişimciler Kurulu Başkanı Kağan Yeşil, BALKANTÜRKSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Levent Bilek ve Yönetim Kurulu Üyeleri Özleyiş Şimşek, Ümit Çirmen, BUİKAD Yönetim Kurulu Başkanı İpek Yalçın, KALDER Başkanı Erdal Elbay, Ödüllü Şef Ömür Akkor katıldı.

34 - Kopya (2)
Güncelleme Tarihi: 03 Temmuz 2016, 11:08
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER