İtso üyeleri Milano'ya uçtu

MOBİLYA SEKTÖRÜNÜN GELİŞMESİNE KATKI SAĞLAMAK İÇİN ÇEŞİTLİ ORGANİZASYONLAR YAPAN İNEGÖL TİCARET VE SANAYİ ODASI (İTSO), YENİŞEHİR’DEN ÖZEL UÇAK KALDIRARAK, 180 ÜYESİNİ İTALYA’NIN MİLANO ŞEHRİNDE DÜZENLENEN I SALONİ 2016-MİLANO ULUSLARARASI MOBİLYA FUARI’NA GÖTÜRDÜ. (İHA/BURSA-İHA)

İtso üyeleri Milano'ya uçtu
Mobilya sektörünün gelişmesine katkı sağlamak için çeşitli organizasyonlar yapan İnegöl Ticaret ve Sanayi Odası (İTSO), Yenişehir’den özel uçak kaldırarak, 180 üyesini İtalya’nın Milano şehrinde düzenlenen I Saloni 2016-Milano Uluslararası Mobilya Fuarı’na götürdü.

14-17 Nisan 2016 tarihlerinde düzenlenen fuar gezisine katılan İnegöllü mobilyacılar, mobilya sektörünün dünyadaki son durumu inceleyecek. Milano’da mobilya fabrikası ziyareti ve Domus Acedemy Tasarım Okulu ziyareti yapacak olan heyet üyeleri, İtalya Başkonsolosu ve Ticaret Ataşeleri ile toplantı da yapacak.

İtalya iş geziyle ilgili açıklama yapan İTSO Başkanı Metin Anıl, İnegöl ekonomisinde önemli bir paya sahip olan mobilya sektörünün gelişmesi için çaba harcadıklarını söyledi. Milano’da her yıl düzenlenen I Saloni’nin dünyadaki en önemli mobilya fuarlarından biri olduğuna vurgu yapan Başkan Anıl, “Milano mobilya sektöründe dünyanın önde gelen şehirleri arasında yer alıyor. ‘İ Saloni 2016’ adıyla düzenlenen mobilya fuarında birçok yenilik vitrine çıkartılıyor ve mobilya sektörünün dünyadaki trendi burada belirleniyor. Bu ticari gezi, sektörde iddialı olan İnegöllü mobilyacılarımıza yeni ufuklar açacaktır” dedi.
Güncelleme Tarihi: 14 Nisan 2016, 15:33
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER