HİÇ Jürisi seçimini yaptı

HİÇ Jürisi seçimini yaptı
Halkla İlişkiler Çalışmaları (HİÇ) Ödülleri'ne günler kala kazananlar belirlendi. Bursa Halkla İlişkiler Derneği (BHİD) tarafından bu yıl dördüncüsü düzenlenen HİÇ Ödülleri için 43 proje gönderildi. Bursa'da biraraya gelen jüri üyeleri 6 kategoride ödüle layık projeleri seçti.

Sümbüllü Bahçe Konağı’nda düzenlenen jüri değerlendirme toplantısıyla birlikte, bu yılki HİÇ Ödülleri'nde bekleyiş heyecanı da yükseldi. Ödül sahipleri, geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi yine Bursa iş ve siyaset dünyası ile basın camiasının kıymetli temsilcilerini buluşturacak çok özel bir törenle açıklanacak. Bursa'nın yeni gözdesi Podyumpark'ta yer alan Podyum Davet'te gerçekleştirilecek gece için çok keyifli bir program hazırlayan BHİD'in organizasyon komitesinde Bursa'nın önde gelen halkla ilişkiler yöneticileri yer alıyor.

Ödül almaya hak kazanan projeleri de Bursa'nın ve Türkiye'nin seçkin isimlerinden oluşan bir jüri tarafından incelendi. 6 kategoride 43 projenin başvuru yaptığı HİÇ Ödülleri'nin kazananları 21 Nisan Perşembe akşamı ortaya çıkacak.

Jüride kimler var?

4. HİÇ ödüllerinde kazananları belirleyen jüri şu isimlerden oluşuyor:

“BUSİAD Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Cem Çakır, KalDer Bursa Şubesi Yönetim Kurulu Başkanı Erdal Elbay, Genna Ajans Başkanı Selim Tuncer, BHİD Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mehmet Uzun, Prof. Dr. Ferruh Uztuğ, halklailiskiler.com.tr Sahibi Şahnur Karaağaç, İtibar Yönetimi Enstitüsü Başkanı Orhan Samast”
Güncelleme Tarihi: 07 Nisan 2016, 12:01
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER