'Fushia Home Design' Özlüce'de kapılarını açtı

'Fushia Home Design' Özlüce'de kapılarını açtı
Bursa'nın yeni markası Fushia Home Design, çok sayıda seçkin konuğun katılımıyla Özlüce'de kapılarını açarak, Bursalılara 'merhaba' dedi.

Ev dekorasyonuyla ilgili, Türkiye'nin ve dünyanın önde gelen markalarına ait özgün ürünlerin yer aldığı ve açılış kurdelesini Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey ve RUMELİSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Erol Kılıkçıer’in kestiği mağazanın açılış töreninde, renkli görüntüler ortaya çıktı.



Bursa'nın yeni markası Fushia Home Design, düzenlenen görkemli bir açılış organizasyonuyla, Bursalılara hizmet vermeye başladı.

Nilgün Kumova Acar, Çağatay Kumova, Ayşegül Arık ve Fatoş Elbir'in hayata geçirdiği Fushia Home Designe, Özlüce'de kapılarını açarak, Bursalılara 'merhaba' dedi.

Açılış kurdelesini Nilüfer Belediye Başkanı Mustafa Bozbey ve RUMELİSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Erol Kılıkçıer’in kestiği organizasyonda, ortaya renkli görüntüler çıktı.



Bursa’ya Renk Katacak

Çok sayıda seçkin konuğun katılımıyla düzenlenen açılış törenine, RUMELİSİAD ailesi de yoğun ilgi gösterirken, davetliler mağaza sahiplerine 'hayırlı olsun' dileklerinde bulunarak, bu heyecanlı günlerinde kendilerini yalnız bırakmadı.



Ev dekorasyonuyla ilgili, Türkiye'nin ve dünyanın önde gelen markalarından, çok sayıda ayrıcalıklı ürünün yer aldığı mağazanın, Bursa’ya yeni bir renk katması bekleniyor.

Güncelleme Tarihi: 06 Nisan 2017, 14:26
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER