Bursagaz'da filenin şampiyonu belli oldu

Bursagaz'da filenin şampiyonu belli oldu
Çalışanlarının motivasyonunu arttırmak amacıyla çeşitli faaliyetler düzenleyen Bursagaz’ın, bu yıl 6’ncısını düzenlediği voleybol turnuvasının final maçı ile şampiyon belirlendi.

Çalışan odaklı yaklaşımı ile Türkiye’nin en iyi işverenleri arasındaki yerini koruyan ve çalışan memnuniyetinin başarı için şart olduğuna inanan Bursagaz’ın düzenlediği voleybol turnuvası yine büyük çekişmelere sahne oldu.

Çalışanlar arasında kaynaşmaya ve rekabete sahne olan Bursagaz 6’ncı Geleneksel Voleybol Turnuvası’nın final maçından sonra gerçekleştirilen ödül töreninde konuşan Bursagaz Kurumsal İletişim Yöneticisi Dilek Kiper, çalışanlarının motivasyonlarını artırmak, iş streslerini azaltmak, aralarındaki iletişimi güçlendirmek ve çalışanlarda aidiyet hissi oluşturmak amacıyla düzenlenen bu etkinliklerin şirketler için önem teşkil ettiğini söyledi.

Kiper, “Çalışanlarımız, bu tür aktivitelerle iş dışında birlikte vakit geçirme, farklı departmanlarda görev yapan personel ile kaynaşma imkanı buluyorlar. Bizler de aynı zamanda çalışanlarımızla ilişkilerimizi güçlendiriyor, aramızdaki bağı kuvvetlendiriyoruz” ifadelerini kullandı.

Final turunda karşılaşmaya hak kazanan takımların nefes kesen mücadelesi maçı izlemeye gelen Bursagaz çalışanlarının yoğun katılımı ile daha da heyecanlı hale geldi. Büyük bir mücadele ve kazanma isteğinin hakim olduğu maç sonunda 1’incilik kupasını Diriliş takımı kaldırdı. MHM Ticari Takım 2’ncilik kupasını, BTM ise 3’üncülük kupasını kaldırırken; birinci takımın oyuncularına küçük altın, ikinci takımın oyuncularına gram altın, üçüncü takımın oyuncularına ise yarım gram altın hediye edildi.

Ödüllerini Bursagaz Genel Müdürü’nün elinden alan takımlar turnuva süresince keyifli vakit geçirdiklerini ve Bursagaz’da çalışmanın büyük bir ayrıcalık olduğunu söyleyerek, yetkililere teşekkür ettiler.
Güncelleme Tarihi: 12 Mayıs 2016, 15:04
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER