Bursagaz geleneksel voleybol turnavası başladı

Bursagaz geleneksel voleybol turnavası başladı
Enerji sektöründeki yenilikçi yaklaşımları ve gerçekleştirdiği sosyal projelerle adından söz ettiren Bursagaz, çalışanlarının motivasyonunu artırmak için geleneksel hale getirdiği voleybol turnuvasının 6’ncısının startını verdi.Alman enerji devi EWE AG’nin Türkiye’deki en büyük yatırımlarından olan Bursagaz, yaptığı çalışmalarla enerji sektöründe birçok şirkete öncülük ederken, kendi personeline verdiği değerle de öne çıkan şirketler arasında yer alıyor. Çalışanlarının memnuniyet ve motivasyonunu artırmak için çeşitli kültürel ve sportif faaliyetler gerçekleştiren Bursagaz, bu kapsamda düzenlediği geleneksel voleybol turnuvasını bu yıl da devam ettiriyor.

foto (1)Turnuvanın çalışanların motivasyonu için oldukça faydalı geçtiğini belirten Bursagaz Kurumsal İletişim Yöneticisi Dilek Kiper, kurum olarak ekip arkadaşlarının motivasyonunun kendileri için çok önemli olduğunu söyledi. Kiper, “Çalışanlarımızın her daim performanslarını üst düzeyde tutabilmek için her türlü kültür, sanat ve spor aktivitesine destek veriyoruz. Şirket olarak çalışanlarımızla beraber yoğun bir tempo içerisinde pek çok plan ve projeye imza atıyoruz. Çalışma arkadaşlarımızı, içinde bulundukları iş yoğunluğundan ve stresinden uzaklaştırmak için bu tür etkinlikleri önemsiyoruz. İş arkadaşlarımızın bir arada eğlenmesini sağlamak için gerçekleştirdiğimiz etkinlikler yıl içerisindeki performansımıza olumlu yansıyor ve bunun gibi etkinlerimize ara vermeden devam edeceğiz” şeklinde konuştu.

foto (2)Bu yıl 10 takımın katıldığı turnuvanın açılış maçı MHM Ticari Takım ve BTM takımları arasında gerçekleştirilirken maç MHM Ticari Takım’ın galibiyeti ile sona erdi. Şirket bahçesinde gerçekleştirilen turnuvanın yaklaşık bir ay sürmesi planlanıyor.
Güncelleme Tarihi: 26 Nisan 2016, 15:13
YORUM EKLE

banner65

banner57