Alpiş Group Bursa basınıyla bir araya geldi

Alpiş Group Bursa basınıyla bir araya geldi
Kurulduğu günden bu güne gerçekleştirdiği nitelikli projelerle Bursa inşaat sektörünün öncü firmalarından olan Alpiş Group, düzenlediği iftarda Bursa basınıyla bir araya geldi.

Yaptığı seçkin projelerle Bursa’ya değer katan Alpiş Group, Tavacı Recep Usta’da Bursa basını ve aileleri ile birlikte iftar yemeğinde buluştu. Alpiş Group Yönetim Kurulu Üyesi Mahmut Karaalp ve Tavacı Recep Usta Bursa Şubesi Genel Müdürü Atilla Murat İçin ev sahipliğinde gerçekleşen iftar yemeğine Alpiş Group Yönetim Kurulu Başkanı Sertaç Karaalp, Yönetim kurulu Üyeleri Selim Karaalp ve Kerim Karaalp, Alpiş Group İdari İşler Müdürü Süleyman Yılmaz katıldı.

2407-2016_06_21_083820-31

Gecede basın mensuplarıyla yakından ilgilenen Alpiş Group Yönetim Kurulu Başkanı Sertaç Karaalp, Bursa basını ile bir araya gelmekten mutluluk duyduklarını belirtti.

Geceyle ilgili kısa bir değerlendirme yapan Karaalp, “Bursa basını ülkemizin en güçlü yerel basınlarından biridir. Köşe yazıları, haberleri ve belirttikleri görüş ve önerilerle Bursa iş dünyasına önemli bilgi akışı sağlıyorlar. Bizler de Ramazan ayını fırsat bilerek basın mensubu arkadaşlarımızı aileleriyle birlikte ağırlamak istedik. Katılan tüm basın mensuplarına teşekkür eder hepsine görevlerinde başarılar dilerim” şeklinde konuştu.

2407-2016_06_21_083728-1-1
Güncelleme Tarihi: 21 Haziran 2016, 12:55
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER